2016 онд “Аймгийн арга зүй технологийн сан”-д бүртгэгдсэн багш нарын сайн хичээл, үйл ажиллагаа, арга туршлага
БСУГ-ын даргын 2016 оны А/20 дугаар тушаал үзэх
№
|
Судлагдахуун
|
Сум, сургууль
|
Багшийн нэр
|
1
|
Түүх
|
Мэргэд
|
Ц.Нэргүй
|
2
|
Арвайхээр-1
|
Т.Эрдэнэбат
|
|
3
|
Хархорин-2
|
Б.Ганчимэг
|
|
4
|
Гучин-Ус
|
Ц.Батсүх
|
|
5
|
Нийгэм
|
Арвайхээр-2
|
Н.Бадам
|
6
|
Баянгол
|
Ө.Цэцэгмаа
|
|
7
|
Төгрөг
|
Ч.Жанчивдорж
|
|
8
|
Хими
|
Мэргэд
|
Р.Азжаргал
|
9
|
Сант
|
Б.Алимаа
|
|
10
|
Уянга-2
|
А.Ариунзаяа
|
|
11
|
Биологи
|
Мэргэд
|
Г.Дөрвөндулам
|
12
|
Арвайхээр-1
|
Ж.Гантуяа
|
|
13
|
Бат-Өлзий
|
Д.Цэнд-Аюуш
|
|
14
|
Англи хэл
|
Мэргэд
|
О.Оюунтунгалаг
|
15
|
Хархорин-2
|
Н.Одгэрэл
|
|
16
|
Сант
|
Ц.Уранбаяр
|
|
17
|
Баруунбаян-Улаан
|
Э.Нарантуяа
|
|
18
|
Орос хэл
|
Арвайхээр-1
|
Ё.Чулуунчимэг
|
19
|
Мэргэд
|
Э.Болортуяа
|
|
20
|
Хархорин-1
|
Ж.Болормаа
|
|
21
|
Биеийн тамир
|
Бүрд
|
Д.Батчимэг
|
22
|
Хархорин-2
|
Цо.Батдорж
|
|
23
|
Арвайхээр-4
|
А.Сумьяа
|
|
24
|
Хөгжим
|
Арвайхээр-1
|
Ц.Мөнхтуяа
|
25
|
Мэргэд
|
Ц.Мягмаржав
|
|
26
|
Баруунбаян-Улаан
|
Х.Энхтуул
|
|
27
|
Сургалтыг дэмжих үйл ажиллагааны цаг
|
Арвайхээр ЕБ-ын - 1
|
Л.Тайвандулам
|
28
|
Хархорин ЕБ-ын - 2
|
Б.Батболд
|
|
29
|
Арвайхээр ЕБ-ын -2
|
В.Норжин
|
|
30
|
Математик
|
Мэргэд
|
Ч.Доржпагма
|
31
|
Арвайхээр-1
|
Б.Отгонцагаан
|
|
32
|
Уянга-1
|
Ё.Соёлмаа
|
|
33
|
Монгол хэл
|
Мэргэд
|
Л.Тэрбиш
|
34
|
Арвайхээр 2
|
А.Түгжсүрэн
|
|
35
|
ХХ-2
|
Б.Энхтуяа
|
|
36
|
Бага /Хүн нийгэм/
|
Арвайхээр-2
|
Б.Ичинхорлоо
|
37
|
Гучин-Ус
|
С.Алимаа
|
|
38
|
Мэргэд
|
А.Оюунцэцэг
|
|
39
|
Бага /Дүрслэх урлаг, технологи/
|
Хархорин-2
|
Ч.Батхуяг
|
40
|
Арвайхээр-1
|
Б.Долгорсүрэн
|
|
41
|
Мэргэд
|
Б.Дэлгэрмаа
|
|
42
|
Бага /СДҮА/
|
Арвайхээр-2
|
С.Нямсүрэн
|
43
|
Хархорин-2
|
А.Чанцалмаа
|
|
44
|
Мэргэд
|
Д.Чулуунхүү
|
|
45
|
Бага /Хүн байгаль/
|
Мэргэд
|
Э.Дуламсүрэн
|
46
|
Хархорин-Орхон
|
О.Дариймаа
|
|
47
|
Арвайхээр-1
|
Л.Мөнхчулуун
|
|
48
|
Бага /Математик/
|
Хархорин-2
|
Ц.Баярсайхан
|
49
|
Мэргэд
|
М.Сүрэнхорлоо
|
|
50
|
Арвайхээр-1
|
Л.Отгонсүрэн
|
|
51
|
Нарийнтээл
|
Л.Гандолгор
|
|
52
|
Бага /Монгол хэл/
|
Хархорин-2
|
Б.Сүрэнбадам
|
53
|
Мэргэд
|
Б.Золзаяа
|
|
54
|
Сант
|
С.Дэлгэртуяа
|
|
55
|
Физик
|
Баянгол
|
Ө.Амаржаргал
|
56
|
Мэргэд
|
Э.Цэнд
|
|
57
|
Төгрөг
|
Ж.Долгормаа
|
|
58
|
Мэдээллийн технологи
|
Арвайхээр 1
|
Б. Тайван
|
59
|
Хархорин ОЦС
|
Д. Алтантуяа
|
|
60
|
Хайрхандулаан
|
Д. Ариунбаяр
|
|
61
|
Газарзүй
|
Жаргалант
|
Б.Оюунцэцэг
|
62
|
Мэргэд
|
Ц.Батдаваа
|
|
63
|
Байгаль, нийгмийн орчин
|
Арвайхээр-4 СӨББ
|
А.Баярмаа
|
64
|
Арвайхээр-2 СӨББ
|
О.Отгонжаргал
|
|
65
|
Урлал
|
Арвайхээр-2 СӨББ
|
Ш.Ганчимэг
|
66
|
Арвайхээр-4 СӨББ
|
Б.Даваадулам
|
|
67
|
Хөгжим
|
Арвайхээр-4 СӨББ
|
П.Наранцэцэг
|
68
|
Арвайхээр-3 СӨББ
|
Т.Даарийдулам
|
|
69
|
Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд
|
Арвайхээр-4 СӨББ
|
Б.Уянга
|
70
|
Бат-Өлзий СӨББ
|
Л.Балжинням
|
|
71
|
Хэл, яриа
|
Арвайхээр-3 СӨББ
|
Ж.Мөнхзаяа
|
72
|
Арвайхээр-6 СӨББ
|
Б.Болормаа
|
|
73
|
Математик
|
Хужирт-2 СӨББ
|
Ц.Нансалмаа
|
74
|
Арвайхээр-8 СӨББ
|
А.Бүрэндэлгэр
|
|
75
|
Илтгэл
|
Хархорин-4 СӨББ
|
Б.Туяасайхан, Н.Ягаанцэцэг
|
76
|
Зүүнбаян-Улаан СӨББ
|
Ц.Одончимэг
|
|
77
|
Дизайн технологи Эр
|
Арвайхээр -4
|
Г.Төрболд
|
78
|
Өлзийт
|
Б.Батжаргал
|
|
79
|
Бат-Өлзий
|
М.Батсүх
|
|
80
|
Дизайн технологи Эм
|
Арвайхээр 4
|
Р.Амгалан
|
81
|
Бат-Өлзий
|
Б.Өрнөлт
|
|
82
|
Мэргэд
|
Ш.Буянжаргал
|
|
83
|
Дүрслэх урлаг
|
Мэргэд
|
Б.Банзрагч
|
84
|
Арвайхээр 1
|
Д.Баярбаясгалан
|
|
85
|
ХХ-2
|
Ч.Оюунгэрэл
|
|
86
|
Илтгэл
|
Арвайхээр-1
|
Б.Баярбаясгалан
|
87
|
Хужирт
|
Л.Батхишиг
|
|
88
|
Баянгол
|
Ө.Ариунаа
|
|
89
|
Уянга-2
|
Бага ангийн баг
|
|
90
|
Арвайхээр -2
|
Б.Цэрэндолгор
|
|
91
|
Арвайхээр-1
|
БУЗАН баг
|